Підшипник 30BD40T12DDU NSK, фото 1
Підшипник 30BD40T12DDU NSK
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 30BD40T12DDU NSK
Підшипник 30BD40T12DDU NSK
Інформація для замовлення
Основні
ВиробникNSK
Країна виробникЯпонія
Вид підшипникаКондиціонера
Внутрішній діаметр30 мм
Зовнішній діаметр55 мм
Ширина23 мм