Подшипник 19BSW05A NSK, фото 1
Подшипник 19BSW05A NSK
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 19BSW05A NSK
Подшипник 19BSW05A NSK
Інформація для замовлення
Основні
Вид підшипникаРульового управління
Внутрішній діаметр19 мм
Зовнішній діаметр35 мм
Ширина7 мм