Подшипник B15-69T12DDWN NSK, фото 1
Подшипник B15-69T12DDWN NSK
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: B15-69T12DDWN NSK
Подшипник B15-69T12DDWN NSK
Інформація для замовлення
Основні
ВиробникNSK
Ширина13 мм
Країна виробникЯпонія
Внутрішній діаметр15 мм
Зовнішній діаметр35 мм