Підшипник 60/22LLU/5K NTN, фото 1
Підшипник 60/22LLU/5K NTN
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 60/22LLU/5K NTN
Підшипник 60/22LLU/5K NTN
Інформація для замовлення
Основні
ВиробникNTN
Країна виробникЯпонія
Внутрішній діаметр22 мм
Зовнішній діаметр44 мм
Ширина12 мм