Підшипник 63/28DDUJ NSK, фото 1
Підшипник 63/28DDUJ NSK
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 63/28DDUJ NSK
Підшипник 63/28DDUJ NSK
Інформація для замовлення
Основні
ВиробникNSK
Країна виробникЯпонія
Внутрішній діаметр28 мм
Зовнішній діаметр68 мм
Ширина18 мм