Підшипник BA240-5SA FBJ, фото 1
Підшипник BA240-5SA FBJ
  • Під замовлення
  • Оптом і в роздріб
  • Код: BA240-5SA FBJ
clockВідправка з 20 травня 2026
Підшипник BA240-5SA FBJ
Основні атрибути
Країна виробникЯпонія
Тип підшипника коченняКульковий
Матеріал виробуСталь
Форма тіла коченняКулька
Кількість рядів тіл кочення1 шт.
Габаритні розміри
Внутрішній діаметр240 мм
Зовнішній діаметр310 мм
Висота32 мм