Підшипник AXK100135 SKF, фото 1
Підшипник AXK100135 SKF
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: AXK100135 SKF
Підшипник AXK100135 SKF
Основні атрибути
ВиробникSKF
Країна виробникНімеччина
Тип підшипника коченняРоликовий
Вид навантаженняУпорна
Форма тіла коченняГолчаста
Кількість рядів тіл кочення1 шт.
Матеріал виробуСталь
Габаритні розміри
Висота4 мм
Внутрішній діаметр100 мм
Зовнішній діаметр135 мм