
Подшипник AXK1101 NTN
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AXK1101 NTN
195 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 505-09-50
Менеджер Артур
- +380 (99) 505-09-50Менеджер Ксенія
- +380 (93) 505-09-50Менеджер Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити гуртом і в роздріб голчастий Підшипник AXK1101 NTN з розмірами 12*26*2 або аналог в інтернет-магазині підшипників Спец Пошипник.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Вид навантаження | Упорна |
| Форма тіла кочення | Голчаста |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
- Ціна: 195 ₴
