
Підшипник 6308L1C3 NTN
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6308L1C3 NTN
3 550 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 505-09-50
Менеджер Артур
- +380 (99) 505-09-50Менеджер Ксенія
- +380 (93) 505-09-50Менеджер Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити гуртом і в роздріб радіальний однорядний підшипник з латунним сепаратором 6308L1C3 NTN з розмірами 40*90*23 або аналог в інтернет-магазині підшипників Спец Подшипник.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.611 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал сепаратора | Латунь |
- Ціна: 3 550 ₴
