Підшипник B15-86AT1XDDG3 NSK, фото 1
Підшипник B15-86AT1XDDG3 NSK
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: B15-86AT1XDDG3 NSK
Підшипник B15-86AT1XDDG3 NSK
Основні атрибути
ВиробникNSK
Країна виробникЯпонія
Тип підшипника коченняКульковий
Форма тіла коченняКулька
Кількість рядів тіл кочення1 шт.
Матеріал виробуСталь
Габаритні розміри
Висота14 мм
Внутрішній діаметр15 мм
Зовнішній діаметр47 мм