Підшипник NATR40PPXA SKF, фото 1
Підшипник NATR40PPXA SKF
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: NATR40PPXA SKF
Підшипник NATR40PPXA SKF
Основні атрибути
ВиробникSKF
Країна виробникНімеччина
Габаритні розміри
Висота32 мм
Внутрішній діаметр40 мм
Зовнішній діаметр80 мм