
Подшипник 6804JRZZNR NTN
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6804JRZZNR NTN
399 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 505-09-50
Менеджер Артур
- +380 (99) 505-09-50Менеджер Ксенія
- +380 (93) 505-09-50Менеджер Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити гуртом і врозницю радіальний кульковий підшипник 6804JRZZNR NTN JAPAN (61804JRZZNR) з проточкою за зовнішньою обоймою та стопорним кільцем із розмірами 20*32*7 або аналог в інтернет-магазині підшипників SpecPodshipnik.com.aa.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Так |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
- Ціна: 399 ₴

