Подшипник LBBR40-2LS/HV6 SKF, фото 1
  • Подшипник LBBR40-2LS/HV6 SKF, фото 2
Подшипник LBBR40-2LS/HV6 SKF
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: LBBR40-2LS/HV6 SKF
Подшипник LBBR40-2LS/HV6 SKF
Основні атрибути
ВиробникSKF
Країна виробникНімеччина
Габаритні розміри
Висота60 мм
Внутрішній діаметр40 мм
Зовнішній діаметр52 мм