Підшипник GE50ES-2RS SKF, фото 1
Підшипник GE50ES-2RS SKF
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: GE50ES-2RS SKF
Підшипник GE50ES-2RS SKF
Інформація для замовлення
Основні
ВиробникSKF
Країна виробникНімеччина
Габаритні розміри
Внутрішній діаметр50 мм
Зовнішній діаметр75 мм
Висота28 мм